MALOWANIE NA WODZIE-EBRU-WROCŁAW

Termin i lokalizacja: 23 czerwca 2018 (sobota) godz. 11.00- 16.00, Robótki Stefci, ul. Pionierów 8, Wrocław, www.stefcia.pl

Program: W trakcie 5 godzin warsztatów poznasz niezbędne podstawy techniki ebru, czyli MALOWANIA NA POWIERZCHNI WODY. W Polsce zajmuje się nią naprawdę niewiele osób, może zatem i Ty zakochasz się i dołączysz do tego grona? Prawdopodobnie jeszcze nigdy nie malowałeś/łaś na wodzie, dlatego wytłumaczę Ci wszystko- krok po kroku. Opowiem o materiałach, które są niezbędne, pokażę jak posługiwać się narzędziami, jak i czym malować i wreszcie: jak nakładać papier na wodę, aby przenieść na niego powstały na powierzchni obraz.

Co zyskasz? Początek przygody ze sztuką Ebru, bez którego nie da się iść dalej. Wiedzę o materiałach, której próżno szukać w Internecie. Podstawowe umiejętności, których nie da się nabyć oglądając filmiki na youtube. Fantastyczne obrazy namalowane własnoręcznie na powierzchni wody oraz papier marmurkowy, który następnie możesz wykorzystać do tak wielu technik plastycznych, że trudno wszystkie wymienić (na przykład do oprawy introligatorskiej).

Kto może wziąć udział w warsztatach? Zajęcia przeznaczone są dla osób dorosłych i młodzieży. Ilość miejsc jest ograniczona- 10 os. Pracujemy na 4 kuwetach.

MALOWANIE NA WODZIE-EBRU-WROCŁAW – Zapisy: wyślij e-mail zgłoszeniowy na adres: hertmanus.pracownia@wp.pl
Chcesz o coś zapytać? Zadzwoń: ☎ 504 508 480
Koszt: 185 zł/os.
Czas trwania: 5 godz.
Liczba uczestników ograniczona: 10 miejsc. Uwaga: organizatorzy zastrzegają sobie możliwość odwołania warsztatów w przypadku zgłoszenia się zbyt małej liczby uczestników.

Jak się przygotować? Wszystkie potrzebne materiały i narzędzia są w cenie warsztatów, nie musisz więc przynosić zupełnie nic. Ale na zajęciach można się pobrudzić, więc pamiętaj o tym wybierając strój.

MALOWANIE NA WODZIE-EBRU-WROCŁAW!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *