Termin i miejsce: 25.05.2019 (sobota), godz. 13.30-16.30, Pracownia Robótki Stefci, ul. Pionierów 8, Wrocław. Warsztaty prowadzi Katarzyna Hertmanowska- Hertmanus Pracownia Edukacyjno-Artystyczna.

Fascynuje Cię sztuka malowania na wodzie, ale nie wiesz jak zacząć, co jest Ci potrzebne, jak i czego używać? Masz ochotę nauczyć się, jak w ten bajeczny sposób stworzyć obraz lub barwną tkaninę- na poduszkę, torbę, nawet ciuszek, itd. itp.? Chcesz poznać nową technikę, by używać jej w warunkach domowych lub do pracy z dziećmi? Zapraszamy Cię na WARSZTATY MALOWANIA NA WODZIE dla dorosłych i młodzieży (od 12 lat), na których się tego nauczysz! Zajmuję się sztuką Ebru i malowania na wodzie już ponad 10 lat i wierz mi: TO WCIĄGA I UZALEŻNIA 😀 !!!
W programie warsztatów:
  1. Szczypta teorii, czyli czy „malowanie na wodzie” i „sztuka Ebru” to jest to samo? Omówienie potrzebnych materiałów i narzędzi do malowania na wodzie- co jest niezbędne, co przydatne, a co fajnie mieć, ale nie jest konieczne, co można wykonać samodzielnie w domu, nie ponosząc dodatkowych kosztów (trochę pogadać muszę… ale wszystko, czego się dowiecie jest niezbędne!)
  2. Odrobina obserwacji, czyli prezentacja różnych technik malowania- jak nakładać farbę i modyfikować wzory, by farba robiła to co my chcemy, a nie odwrotnie 😉
  3. Duża garść praktyki, czyli malujemy! Użyjemy farb, patyczków i grzebieni by stworzyć własne prace na papierze i tkaninie- NAMALUJEMY TORBĘ 🙂 (może będzie to prezent na Dzień Matki???)

Jak się przygotować?

  • Jeśli masz stronę FB dołącz do wydarzenia- będziesz otrzymywać na bieżąco cenne informacje (kliknij tutaj: BĄDŹMY W KONTAKCIE)
  • Wszystkie potrzebne materiały i narzędzia, których będziemy używać są w cenie warsztatów. Zabierz coś do zapakowania swoich prac i coś do notowania- koniecznie!
  • Pracownia Robótki Stefci zapewnia napoje i pyszne ciasto!
  • Ubierz się WY-godnie, a nie WY-strzałowo, a jeśli boisz się pobrudzić zabierz fartuszek i zostaw białe ubrania w domu.
  • Uśmiechnij się i odpręż- BĘDZIE KOLOROWO! A na koniec otrzymasz prezent niespodziankę i KUPON RABATOWY

Liczba uczestników bardzo ograniczona: tylko 6 miejsc. Fakturę otrzymasz drogą e-mailową.

ZAREZERWUJ TERAZ

Zobacz opinie o warsztatach

3 thoughts on “Warsztaty malowania na wodzie- papier i tkanina- Wrocław”

    1. Jest. Będą w Poznaniu. Naturalnie gdy zbierze się grupa. Jeszcze nie znam dokładnego terminu, ale na pewno informacja będzie dużo wcześniej na stronie. I wtedy zapraszam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *